Skip to main content
september 2025

Het ET-tijdperk van de mensheid breekt aan – Annine van der Meer

Woensdag 17 september is historicus, theoloog en symbooldeskundige Dr. Annine E.G. van der Meer te gast Op Hodenpijl om haar laatst verschenen boek 'Het ET-Tijdperk van de mensheid breekt aan' (januari 2025) te bespreken. Dit boek onderzoekt waarom archeologische vondsten die wijzen op ET-aanwezigheid vaak terzijde worden geschoven. Waarom worden kleitabletten, die duistere ET’s beschrijven als ‘Heersers van de sterren,’ afgedaan als mythen? En waarom is het verloren continent Atlantis een mythe, terwijl wetenschappelijke bewijzen voor het bestaan ervan groeien?
woensdag 17 september
20:00 - 22:00
Kerk

Hoogsensitiviteit als kracht – Nicole van Ruitenbeek

Hoog Sensitieve mensen hebben niet alleen meer, maar ook fijnmazig afgestelde antennes. Verlang je naar een leven met meer energie en vervulling? Nicole geeft je praktische energetische handvatten en tips. Je gaat opgelucht naar huis met meer inzicht.
vrijdag 19 september
18:30 - 20:15
Pastorie 1e etage

The Best of Einaudi & Glass (ligconcert) – Jeroen van Veen

Laat je op vrijdag 19 september betoveren door de warme klanken die ervaren concertpianist Jeroen van Veen uit de vleugel tovert in de kerk van Op Hodenpijl. Jeroen speelt deze avond muziek van Ludovico Eunaudi en Philip Glass. Geniet deze avond, liggend op je matje van de prachtige, dromerige sfeer die Jeroen met zijn spel weet te creëren. Een moment van rust van het einde van een drukke (werk)week. 
vrijdag 19 september
20:00 - 21:30
Kerk

Workshop Familieopstellingen “De kracht van je eigen plek”

Stefan Buikema en Marjon van der Hooft organiseren weer een 1-daagse workshop Familieopstellingen “De kracht van je eigen plek”. Tijdens de workshop familieopstellingen ‘De kracht van je eigen plek’ ga je een bijzondere persoonlijke reis ervaren waarin je inzichten en mogelijk antwoorden krijgt op jouw vraag. Je kunt ervaren waar belemmeringen zitten en waarom je misschien vervalt in gedrag dat je belemmert in je ontwikkeling en groei.
zaterdag 20 september
10:00 - 17:00
Serre

Soundhealing ‘Light your heart’ (ligconcert) – The Voice of Sound

Op zondag 21 september komen Samantha Nice, Martine van Wensveen en Fred Brouwer van THE VOICE OF SOUND naar Op Hodenpijl om een intuïtieve klankreis te verzorgen. Het drietal werkt vanuit het diepe weten, dat harmonische klanken en meditatieve muziek een helend effect hebben op de mens. Sound medicine wordt al duizenden jaren door verschillende culturen ingezet vanwege de helende werking.
zondag 21 september
14:00 - 16:00
Kerk

Vrije Energie: heilige geometrie, elektrocultuur, hennep & meer – Hans Kamperman

Hans Kamperman was eerder te gast Op Hodenpijl, maar omdat hij nog avonden kan vullen met zijn zeer uitgebreide kennis, ontvangen wij hem op woensdag 24 september nog een keer. De ontwikkelingen over 'Vrije Energie' gaan heel erg snel, daar gaat Hans het ook zeker over hebben. Andere onderwerpen die aan bod komen: de industrialisatie van de hennepplant middels 'Vertical Farming' en de laatste ontwikkelingen op gebied van elektrocultuur, magnetocultuur, frequenties en geometrie waarmee we planten vele malen sneller kunnen laten groeien.
woensdag 24 september
20:00 - 22:00
Kerk

Bloemlezing 2025 – Stef Bos (UITVERKOCHT)

Zoals ieder jaar trekt Stef Bos ook dit jaar twee maanden in het najaar solo door Nederland en België. Op donderdag 25 september ontvangen wij hem met open armen Op Hodenpijl. Het is intussen een beproefd recept: schitterend in zijn eenvoud, gezeten aan de piano toont Stef de ware schoonheid van kleine liedjes met een groot verhaal.
donderdag 25 september
20:00 - 22:30
Kerk
Geen activiteiten gevonden!
Meer laden

september 2025

MA
DI
WO
DO
VR
ZA
ZO
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
Events for 1st september
Geen activiteiten
Events for 2nd september
Geen activiteiten
Events for 3rd september
Events for 4th september
Geen activiteiten
Events for 8th september
Geen activiteiten
Events for 9th september
Events for 10th september
Events for 11th september
Events for 12th september
Geen activiteiten
Events for 13th september
Geen activiteiten
Events for 14th september
Geen activiteiten
Events for 15th september
Geen activiteiten
Events for 16th september
Geen activiteiten
Events for 17th september
Events for 18th september
Events for 20th september
Events for 22nd september
Geen activiteiten
Events for 23rd september
Geen activiteiten
Events for 26th september
Events for 27th september
Events for 28th september
Geen activiteiten
Events for 29th september
Geen activiteiten
Events for 30th september
Geen activiteiten
Events for 1st oktober
Events for 4th oktober
Events for 5th oktober

Expositie september & oktober

Varenka Paschke

In de maanden september/oktober is de expositie “Uit die Bloute” van beeldend kunstenaar Varenka Paschke te bezoeken in de kerk van Op Hodenpijl. 

De expositie is samengesteld uit schilderijen (pigment en olie op raw Belgisch linnen) en schetsen (pigment op aquarelle Fabriano papier). 

De werken zijn te zien t/m zondag 3 november. 

Bezoek de expositie

De expositie is tijdens reguliere openingstijden te bezichtigen. I.v.m. diverse activiteiten in de kerk is het niet altijd mogelijk om tijdens openingstijden de expositie te bezichtigen. Kom je speciaal voor de expositie? Neem dan even telefonisch contact met ons op.

Wil je graag in de kerk exposeren?

In de kerk van op Hodenpijl hangt elke maand een nieuwe expositie. De expositie is tijdens openingstijden te bezichtigen mits er geen activiteit in de kerk plaatsvind.

Wekelijks bezoeken zo’n 1500 mensen Op Hodenpijl.

Op Hodenpijl is In 2018 uitgegroeid tot restaurant, cultuurkerk, trouw- en rouwlocatie, centrum voor gezondheid en welzijn, vergaderplek en boerderij. Een plek waar mensen elkaar kunnen ontmoeten, ontdekken wie ze zijn en wat zij willen en waar ze zich bewust kunnen worden van hun kracht en talent.

In de voormalige Kerk heeft de preek van de pastoor plaats gemaakt voor concerten, lezingen, seminars, bruiloften en uitvaarten. Het is een plek waar je in ongedwongen sfeer kan ontdekken, ervaren en genieten. Van kleine intieme concerten, genieten van de stilte of juist de mooiste dag van je leven ervaren. Op het moment dat je bij Op Hodenpijl binnenstapt voel je dat dit een krachtige plek is waar gezonde voeding, bewustwording en spiritualiteit centraal staan.

Deze filosofie is ook terug te vinden in de exposities die in de kerk te bezichtigen zijn. Het is esoterische kunst met vaak een spirituele kijk op het leven. Meditatief, intuïtief en dynamisch.

Wil je graag in de kerk exposeren? Dan nodigen wij je uit om werk in te sturen (niet via mail, maar via we-transfer) naar info@ophodenpijl.nl inclusief bio, motivatie en naw-gegevens. Wij benaderen je als we interesse hebben in jouw expositie. Dit kan soms een tijdje duren, vanwege het hoge aanbod.