
Workshop Medicijnwiel – SukaWaka
Indianen hebben een levenswijze dat door hen “Medicine way” wordt genoemd. De cirkel kent diverse wegen, de weg die je volgt door je Spirit te volgen wordt de “Red way” genoemd of de “Beauty way”. Dit is niet de makkelijkste weg, en daarom zullen veel mensen kiezen voor de zogenaamde sluiproutes, de Indianen noemen dit het pad van het vlees, omdat daar alleen de tastbare dingen belangrijk zijn.
Voor de indiaan heeft het woord Medicijn een heel andere betekenis dan die van de westerse wereld. Het betekent een krachtige energie waar je onbeperkt gebruik van kunt maken, het betekent ook hogere kennis en wijsheid. Dus het medicijnwiel kun je omschrijven als de cirkel van kennis die kracht geeft en alles omvattend is.
Over Pat/SukaWaka
Door mijn diverse opleidingen in het Sjamanisme ben ik ingewijd om les te geven in het Siberisch Sjamanisme, Peruaans Sjamanisme en de Noord Amerikaanse stroming van het Sjamanisme.
Sjamanisme is een oeroud pad wat volgens wetenschappelijke ontdekkingen al 26.000 jaren oud is, maar vermoedelijk al veel eerder bestond. Overal op de wereld, verspreid over alle continenten is sjamanisme als oervorm terug te vinden. De kern hieruit is dat alles wat leeft bezield is. Alles is Energie, Bewustzijn, Scheppingskracht, Essentie die door alles en iedereen heen stroomt. Elk levend wezen is daardoor heilig, of het nu een mens is, een dier, een grassprietje, een boom of de zee, Bezield, en met elkaar verbonden.
Datum: zaterdag 16 augustus
Tijd: 11.00 – 17.00 uur
Kosten: € 175,-
Lunch en drinken niet inclusief. Dit kan in de pauzes in het restaurant van Op Hodenpijl (op eigen kosten). Het is niet toegestaan eigen drink- of etenswaren te nuttigen op ons terrein.
Organisatie: SukaWaka
Aanmelden
Aanmelden voor deze workshop gaat via SukaWaka zelf, zie https://www.sukawaka.nl/cursus-medicijnwiel en/of stuur een mail naar sukawaka@icloud.com